Yöneticiler
 
 

Yöneticiler

Selma CANYORAN
İletişim Media / Ajans Başkanı
Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitiren Selma Canyoran, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi konusunda çeşitli seminerlere katılarak eğitim gördü. Pazarlama ve stratejik planlama konularında sektörün saygın ajanslarında çalışma hayatına başlayan Canyoran, 16 yıl boyunca orta ve üst kademelerde yönetici olarak bulundu.
Halkla ilişkiler ve pazarlama konusunda edindiği tecrübeyle, 2006 yılında kendi şirketi olan İletişim Media Danışmanlık şirketini kuran Canyoran, geçen 11 yıl içinde geniş kitlelere danışmanlık hizmeti verdi. Özellikle gayrimenkul, perakende, turizm, finans, AVM sektöründeki birçok markanın stratejik iletişim danışmanlığını yapan Canyoran, şirketlerin sektördeki algı ve itibar yönetimi konusundaki çalışmalarına önemli katkılarda bulundu.
Kurumsal iletişimden, itibar yönetimine kadar uzanan geniş bir yelpazeye hizmet veren Canyoran, ayrıca hedef kitlelerde algı değişimi yaratmaya yönelik süreçlerde, kriz yönetimi, event ve organizasyon yönetimi konusunda destek veriyor.
Sektörün deneyimli isimlerinden spikerlik, sunuculuk ve diksiyon eğitimi alan Canyoran, tv ve radyoda haber sunumu alanlarında uzman eğitimcilerle çalıştı. Bilgi birikimini çalıştığı müşterilerin basın toplantılarında master of ceramony olarak yönetmeye devam eden Canyorarn, event yönetimi ve sunuculuğunun yanı sıra, müşterilerine medya eğitimi, ileri sunum teknikleri, fonetik, artikülasyon, ses ve nefes ilişkisi konularında eğitimler veriyor.
Kurulduğu ilk yıldan bugüne Özyurtlar İnşaat’ın basınla ilişkilerini yürüten Canyoran, TOKİ'nin iştiraki olan Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. AŞ’ye verdiği danışmanlıkla tanınıyor.  Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) üyesidir.

FULYA ERDEM
Genel Müdür Yardımcısı
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde devam ederken medya sektörüne adım atan Fulya Erdem, çeşitli basın kuruluşlarında çalıştı. Son olarak Star Gazetesi’nde ekonomi editörlüğü ve yazı işleri editörlüğünün yanı sıra ‘Patron Katı’ röportajlarını gerçekleştirerek yayına hazırladı. Aynı zamanda ‘Emlak Dünyası’ sayfalarını hazırlayan Fulya Erdem, web tv sunuculuğunu da üstlendi. 20 yıl boyunca Star'da görev yapan Fulya Erdem 2015 yılında emekli olarak gazeteye veda etti. Medyanın ardından halka ilişkiler sektöründe çalışma hayatını sürdüren Fulya Erdem, bu alanda yöneticilik görevlerinde bulundu. Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi olan Fulya Erdem, aynı zamanda Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi.

 

Cemil BASA
Müşteri İlişkileri Direktörü
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ege Üniversitesi Amerikan Filolojisi mezunu olan Cemil Basa, 1987-1991 yılları arasında Amerika’da Cablevision of Connecticut kablo yayın ağında televizyon dersanesi programını yaparak iş hayatına başladı. Profesyonel iş yaşamına Yeni Asır’da başlayan Basa, Yeni Asır – Sabah Grubu ve ATV’de farklı görevlerde bulunarak büyük deneyim kazandı.
Daha sonra masanın diğer tarafına geçen Basa, kariyerini halkla ilişkiler, reklam  ve kurumsal ilişkiler alanlarında geliştirdi. Meslek hayatı boyunca Türkiye’nin seçkin iletişim ajanslarında görev yapan, çok uluslu iletişim şirketleriyle ortak projeler gerçekleştiren Basa; hızlı tüketim, finans, sigorta, telekomünikasyon, otomotiv ve perakende gibi lokomotif sektörlerde sayısız kurum ve markaya hizmet verdi.
Aralarında Colgate-Palmolive, Yapı Kredi, Eczacıbaşı, British AmericanTobacco, Ariston-Indesit, GIDASA, AVON, Akkök Grubu, ESAS Holding, Medline, Carrefour, TEB, Hyundai, Efes Pilsen, Türk Telekom Grubu, Tofaş, Doğuş Otomotiv, Migros, Koç Holding, İş Bankası gibi müşterilere hizmet verdi. Red Bull, 3M, Doruk Group Holding, Avrasya Tüneli, AVIVA Sigorta, ZEISS, Anadolu Araçlar, Barilla, SAB Miller, Bank of America Merrill Lynch, Bajaj Auto, Lease Plan, Marsh Sigorta, Castrol ve Cerberus Capital Management gibi şirketler için kurumsal iletişim stratejisi geliştirdi ve uyguladı.
Çalıştığı şirketlerin kurum sözcülerine verdiği medya eğitimlerinin yanında, Türkiye'de görevli expat yöneticileriçin "Türkiye'nin Siyasi Tarihi" ve "Türkiye'nin Ekonomik Tarihi" başlıklı iki ayrı eğitim programı da geliştiren Cemil Basa’nın bu eğitimleri, 3M Compliance Management tarafından global eğitim dokümanları arasına girdi.

 

N. Ayşe ÖZDEMİR
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Anadolu Üniversitesi  İşletme Fakültesi bölümünde okurken, medya sektörüne adım atan N. Ayşe Özdemir, 22 yıl Türkiye’nin önde gelen medya gruplarında ekonomi muhabirliği ve ekonomi editörlüğü görevlerinde bulundu. Dergicilik konusunda uzmanlaşan Özdemir, haber editörü olarak çalıştığı gazetelerin emlak ve ekonomi sayfalarında haftalık özel haberleriyle yer aldı. Sanayi ve inşaat sektörünü yakından tanıyan Özdemir, 2015 yılından beri İletişim Media'da Genel Müdür Yardımcısı ve Müşteri ilişkileri direktörü olarak görev yapıyor. Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi olan Özdemir, aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) üyesidir.

 

Can CANYORAN
İletişim Media / Müşteri İlişkileri Sorumlusu
İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü 2017 yılında bitiren Can Canyoran, halkla ilişkiler, iletişim teknikleri ve fotoğrafçılık konusunda birçok seminere katıldı. Hürriyet Gazetesi Seyahat ekinde stajyer editörlük yapan Canyoran, Caretta Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansı'nda müşteri ilişkileri sorumlusu olarak çalıştı. Quartet Reklam Ajansı'nda creative ekipte faaliyette bulunan Canyoran, basın fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaştı. California U. C. Irvine University’de İngilizce eğitimi alan Canyoran, çok iyi derecede İngilizce biliyor.  Can Canyoran, müşteri ilişkileri sorumlusu olarak İletişim Media’daki görevine devam ediyor.

 

Can DENİZER
İletişim Media / Görsel İletişim Danışmanı
İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünü çift anadal programıyla bitiren Can Denizer, aynı üniversitede  PR dalında yüksek lisansını tamamlayarak alanında uzmanlaştı. University of Liverpool programıyla akademik İngilizce hayatını en üst seviyeye taşıyan Denizer, anadil seviyesinde İngilizce biliyor. Ekol Drama Sanat Evi’nde metin yazarı, grafiker ve görsel iletişim danışmanı olarak çalışan Denizer, bu süreçte edindiği tecrübeyle 2014 yılından itibaren İletişim Media çatısı altında metin yazarlığı yapmaya devam ediyor.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Tago Mimarlık, İletişim Media'yı seçti

İletişim Media'nın müşterileri arasına Tago Mimarlık da katıldı. 

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.

Anasayfa Yöneticiler