Ne Yaparız
 
 
Markalaşma ve ciro artışı yolunda gerekli olan tüm Halkla İlişkiler aktivitelerini organize eder,

Markanın basın İlişkilerini keyifle yürütür ve özel haberler için sürekli çalışır,CRM Projelerini zevkle hazırlar ve cirodaki artışı tespit eder,Markanın Pazarlama Stratejilerini belirler...

Medya Eğitimi

Kurumu, medya önünde temsil edecek sözcü veya sözcülerin, medya karşısındaki yetkinliklerini artırmaya yönelik verilen Medya İlişkileri Eğitimi, yönetim kurulu başkanları, yönetim kurulu üyeleri, genel müdür, genel müdür yardımcıları, orta kademe yöneticiler ve uzman çalışanları için öneriliyor.

Medya İlişkileri Eğitimi, özellikle medyanın bulunduğu yerlerde ve birebir görüşülecek ortamlarda (konferans, panel, basın toplantıları, röportajlar) kurumu temsil edenlerin kullanabilecekleri; bilgi, iletişim ve sunuş becerilerini geliştiriyor.Medya karşısında kurumu temsil edecek kişinin davranışlarının bütününün gözden geçirildiği bu eğitimde; duruş, konuşma, yazılı basın ve televizyon röportaj teknikleri, fotoğraf çekimi gibi konularda teorik eğitim veriliyor. Ardından, farklı senaryolarla hazırlanan simülasyonlarla (basın toplantısı, TV canlı yayını, radyo röportajı, telefonla röportaj, gazete röportajı, kriz anında medya açıklaması, vb), teorik olan verilen medya eğitiminin pratikteki uygulaması yapılıyor.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.