Ne Yaparız
 
 
Markalaşma ve ciro artışı yolunda gerekli olan tüm Halkla İlişkiler aktivitelerini organize eder,

Markanın basın İlişkilerini keyifle yürütür ve özel haberler için sürekli çalışır,CRM Projelerini zevkle hazırlar ve cirodaki artışı tespit eder,Markanın Pazarlama Stratejilerini belirler...

Kurumsal İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi bir süreç değil bir felsefedir. Bu felsefenin dokusu şirketin DNA’sına bulaşmışsa orada itibar yönetiminden söz edilebilir değilse “artistik hareketlerden” başka bir anlam taşıması mümkün olmaz. İtibarları zarar gören şirketler üzerine yapışan olumsuz algı o şirketin tarihinde iz olarak kalacaktır. Var oldukları sürece bir zamanlar toplumun, çalıştıkları işbirlikçilerinin değerlerini görmezlikten gelmenin bedelini ödemekle mükelleftirler.

İade-i itibar belki iş sonuçları üzerinde, itibar kaybında olduğu gibi kendini doğrudan hissettirmeyecektir ama markanın üzerinde bir “gölge” olarak kalmaya devam edecektir.

Hiçbir şirket çok reklam verdiği için veya cirosu çok yüksek olduğu için itibar kazanmaz. Eğer bazı araştırmalarda “itibarlı ya da beğenilen ya da saygın” şirketler arasında yer almışlarsa bile bu sadece araştırma metodlarının sakilliğinden olabilir. Bu bütünsel değerleri oluşturan yüzlerce faktör var. Bir şirketi aradığınızda sekreterle kurduğunuz iletişimle algılama süreci başlar. Aynı şekilde ziyaret ettiğiniz bir şirketle ilgili karşılaştığınız elemanın söz ve davranışları o şirketin yönetim biçimi ve vizyonuna dair size pek çok ipucu verebilir. Dış göz önemlidir ve gerçektir.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.

Anasayfa Ne Yaparız Kurumsal İtibar Yönetimi