Ne Yaparız
 
 
Markalaşma ve ciro artışı yolunda gerekli olan tüm Halkla İlişkiler aktivitelerini organize eder,

Markanın basın İlişkilerini keyifle yürütür ve özel haberler için sürekli çalışır,CRM Projelerini zevkle hazırlar ve cirodaki artışı tespit eder,Markanın Pazarlama Stratejilerini belirler...

Kurum İçi İletişim

Bir kurumun ilk müşterisi çalışanlarıdır. Bu anlamda, çalışanların iş hedeflerine ulaşması içini kurumla ilgili olarak her türlü bilgiye sahip olması ve duygusal olarak da kuruma bağlanmasının sağlanması gerekir. Başta vizyon, misyon ve değerler olmak üzere, üretim, yönetim ve değişim süreçlerinin gerektirdiği bilgileri herkesten önce ilk olarak çalışanlarla paylaşılması önemlidir. Ait olduğu kurum tarafından önemsendiğini bilen çalışanlar, kurumla ilgili değişim ve gelişmeleri çok daha kolay içselleştirirler. Oluşturulan kurum kültürünün yerleşmesi ve yeni gelenlerle paylaşılması, çalışanlara düzenli bilgi akışının sağlanması ile mümkün olur.

İletişim Media, kurumların ilk müşterileri olan çalışanları ile saydam bir iletişim kurulmasını sağlar ve nihayetinde de çalışan sadakatinin en yüksek olduğu, sirkülasyonun düşük yaşandığı, motivasyonun ve performansın artığı bir kurum yaratılması hedeflenir.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.