Nasıl Yaparız
 
 
İletişim Media, stratejik danışmanlıktan, etkinlik uygulamalarına kadar uzanan bir yelpaze içinde, butik ajans anlayışı ile hizmet vermektedir...

Nasıl Yaparız

TANIŞMA
Süreç ön araştırma ile başlar. Hangi şirket için kiminle görüşeceğimizi bilmeyi önemseriz. Medya Oditi ve mini kamuoyu anketi ile fikir edinmeye çalışırız. Sizi tanımadan önce yapacağımız araştırma çalışmamızın devamı boyunca başladığımız yer ile ilgili ölçümleme yapmamızı sağlayacaktır. İletişimin kuralları belli olsa da her kurum birbirinden farklıdır ve hedeflere belirlenmiş doğru stratejilerle ulaşabilir. Başlangıç için sağlıklı bir durum tespitini önemseriz. Geçmişteki başarısızlık veya yanlış stratejileri de öğrenmek isteriz. Olmak istediğiniz veya ulaşmak istediğiniz noktayı tariflemenizi isteriz. Bu yolculukla ilgili hazırlıklarımız başlamıştır.

ALGILAMA
Nasıl algılandığınız önemlidir. Kurumsal itibarınız önemlidir. Sizi tanıdıktan sonra ayna yöntemi uygularız. Olumlu ve olumsuz yönlerinizle ilgili konuşabilmeli ve çözüm üretebilmeliyiz. Sizi sizin kadar iyi tanıma eğilimimiz için sorular sorarız ve sorulara aldığımız yanıtlarla bir strateji Yol Haritası oluşmaya başlamıştır.

YOL HARİTASI
Hedef, strateji ve vizyonlarına uygun medya yaklaşımı geliştirerek doğru bir “medya iletişim planı” ile hareket ederiz. Planlı bir medya yaklaşımı, verilmek istenen mesajların en verimli şekilde habere dönüştürülmesinin nesnel koşullarını hazırlamaktadır. Eğer medya ile geçerli ve etkin bir iletişim politikanız yoksa, gelecek yıllara hazır değilsiniz demektir.

EĞİTİM ŞART
Basın karşısında kurumsal kimliğinizi belirleyen söz ve davranışlarınızı medya eğitimi ile şekillendiriyoruz. Nasıl röportaj vermeli, nelere dikkat etmeli, nasıl giyinmeli, nasıl davranmalı. Yazılı basın ve TV röportajlarında nelere dikkat etmeli, basın toplantıları, açılışlar, lansman toplantıları ve basın gezileri nasıl yapılır, nasıl planlanır? Üst düzey yönetici eğitimleri, Basın Toplantısına hazırlık, kriz konuları ve kriz iletişimlerinde bir tam gün süren eğitimlerle yol almaya çalışıyoruz. Süreç içerisinde yapılan hatırlatmalarla eğitim hizmet aldığınız süre boyunca devam eder.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.

Anasayfa Nasıl Yaparız