Yöneticiler
 
 

Kadromuz

Selma CANYORAN
İletişim Media / Ajans Başkanı
Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitiren Selma Canyoran, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi konusunda çeşitli seminerlere katıldı. Önde gelen ajanslarda pazarlama ve stratejik planlama konularında çeşitli kademelerde görev yapan Canyoran, 15 yıl boyunca orta ve üst kademelerde yönetici olarak çalıştı. Halkla ilişkiler ve pazarlama konusunda edindiği tecrübeyle, 2006 yılında İletişim Media İletişim Danışmanlık şirketini kuran Canyoran, bugüne kadar 100’den fazla markaya danışmanlık hizmeti verdi. Kurumsal iletişimden, itibar yönetimine kadar uzanan geniş bir yelpazeye hizmet veren Canyoran, ayrıca hedef kitlelerde algı değişimi yaratmaya yönelik süreçlerde, kriz yönetimi ve organizasyon yönetimi konusunda destek veriyor. Sektörün deneyimli isimlerinden spikerlik, sunuculuk ve diksiyon eğitimi alan Canyoran, tv ve radyoda haber sunumu alanlarında uzman eğitimcilerle çalıştı. Bilgi birikimini çalıştığı müşterilerin basın toplantılarında master of ceramony olarak yönetmeye devam eden Canyoran, event yönetimi ve sunuculuğunun yanı sıra müşterilerine medya eğitimi, ileri sunum teknikleri konularında eğitimler veriyor. Canyoran, TOKİ'nin iştiraki olan Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. AŞ’ye verdiği danışmanlıkla tanınıyor. Aynı zamanda Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) üyesi olan Canyoran, evli ve 1 çocuk annesi.

Fulya ERDEM
Genel Müdür Yardımcısı
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde devam ederken medya sektörüne adım atan Fulya Erdem, çeşitli basın kuruluşlarında çalıştı. Son olarak Star Gazetesi’nde ekonomi editörlüğü ve yazı işleri editörlüğünün yanı sıra ‘Patron Katı’ röportajlarını gerçekleştirerek yayına hazırladı. Aynı zamanda ‘Emlak Dünyası’ sayfalarını hazırlayan Fulya Erdem, web tv sunuculuğunu da üstlendi. 20 yıl boyunca Star'da görev yapan Fulya Erdem 2015 yılında emekli olarak gazeteye veda etti. Medyanın ardından halka ilişkiler sektöründe çalışma hayatını sürdüren Fulya Erdem, bu alanda yöneticilik görevlerinde bulundu. Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi olan Fulya Erdem, aynı zamanda Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi.

 

Alp BEYCE 
Satış Eğitim Koordinatörü
11 Ağustos 1965’de Ankara’da doğdu, 1988 yılında da O.D.T.Ü. İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. 2003 yılı başında MinT Prodüksiyon Ltd. Şti.’nin bir kuruluşu olan MinT Eğitim bünyesinde geliştirilen bir proje olan Informative Drama’nın satışı için Satış Temsilcisi ve Eğitmen olarak çalışmaya başladı. 2005 yılından beri Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’nin sahibi ve 2008-2017 yılları arasında ADS Yönetim Danışmanlığı ortağı olan Alp Beyce, eğitmenlik kimliğini başarı ve mutlulukla sürdürmekte olup, başta Satış, Müşteri Deneyimi, Müşteri İlişkileri, İletişim, İlişki Yönetimi ve Takım Çalışması olmak üzere daha pek çok konuda yetkinlik gelişimi için eğitimler vermektedir.
2009-2010 yılları arasında Trakya Üniversitesi’nde Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik ile Bankacılık Bölümleri öğrencilerine öğretim görevlisi olarak Satış, İlişki Yönetimi, Halkla İlişkiler ve İletişim Teknikleri dersleri verdi. 2009 yılında başladığı 130 saatlik ICF (International Coach Federation) akredite eğitimini 2013 yılında tamamlamış olan Beyce, ICF Türkiye Denetleme Kurulu üyeliği yapmış, ICF Türkiye - Yenibirİş bünyesinde gönüllü koç olarak görev almıştır. Birinci basımı Nisan 2016, ikinci basımı Mayıs 2017’de yapılan ve Ceres Yayınevi’nden çıkan “yapçak Bİ’ŞEY YOK… Kim demiş!”  adlı kitabın yazarı ve birinci basımı Ekim 2017’de yapılan ve Humanist Kitaplar’dan çıkan “İtirazım Var: Satıcıların en sık karşılaştığı 49 müşteri itirazına yanıtlar” adlı kitabın ortak yazarıdır.
Dünyanın önde gelen satış eğitimi içeriği üreticilerinden Sales Performance International’ın Türkiye’deki ilk akredite eğitmeni olma yolunda sertifikasyon sürecini sürdürmektedir.

 

Cemil BASA
Müşteri İlişkileri Direktörü
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ege Üniversitesi Amerikan Filolojisi mezunu olan Cemil Basa, 1987-1991 yılları arasında Amerika’da Cablevision of Connecticut kablo yayın ağında televizyon dersanesi programını yaparak iş hayatına başladı. Profesyonel iş yaşamına Yeni Asır’da başlayan Basa, Yeni Asır – Sabah Grubu ve ATV’de farklı görevlerde bulunarak büyük deneyim kazandı.
Daha sonra masanın diğer tarafına geçen Basa, kariyerini halkla ilişkiler, reklam  ve kurumsal ilişkiler alanlarında geliştirdi. Meslek hayatı boyunca Türkiye’nin seçkin iletişim ajanslarında görev yapan, çok uluslu iletişim şirketleriyle ortak projeler gerçekleştiren Basa; hızlı tüketim, finans, sigorta, telekomünikasyon, otomotiv ve perakende gibi lokomotif sektörlerde sayısız kurum ve markaya hizmet verdi.
Aralarında Colgate-Palmolive, Yapı Kredi, Eczacıbaşı, British AmericanTobacco, Ariston-Indesit, GIDASA, AVON, Akkök Grubu, ESAS Holding, Medline, Carrefour, TEB, Hyundai, Efes Pilsen, Türk Telekom Grubu, Tofaş, Doğuş Otomotiv, Migros, Koç Holding, İş Bankası gibi müşterilere hizmet verdi. Red Bull, 3M, Doruk Group Holding, Avrasya Tüneli, AVIVA Sigorta, ZEISS, Anadolu Araçlar, Barilla, SAB Miller, Bank of America Merrill Lynch, Bajaj Auto, Lease Plan, Marsh Sigorta, Castrol ve Cerberus Capital Management gibi şirketler için kurumsal iletişim stratejisi geliştirdi ve uyguladı.
Çalıştığı şirketlerin kurum sözcülerine verdiği medya eğitimlerinin yanında, Türkiye'de görevli expat yöneticileriçin "Türkiye'nin Siyasi Tarihi" ve "Türkiye'nin Ekonomik Tarihi" başlıklı iki ayrı eğitim programı da geliştiren Cemil Basa’nın bu eğitimleri, 3M Compliance Management tarafından global eğitim dokümanları arasına girdi.

 

N. Ayşe ÖZDEMİR
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Anadolu Üniversitesi  İşletme Fakültesi bölümünde okurken, medya sektörüne adım atan N. Ayşe Özdemir, 22 yıl Türkiye’nin önde gelen medya gruplarında ekonomi muhabirliği ve ekonomi editörlüğü görevlerinde bulundu. Dergicilik konusunda uzmanlaşan Özdemir, haber editörü olarak çalıştığı gazetelerin emlak ve ekonomi sayfalarında haftalık özel haberleriyle yer aldı. Sanayi ve inşaat sektörünü yakından tanıyan Özdemir, 2015 yılından beri İletişim Media'da Genel Müdür Yardımcısı ve Müşteri ilişkileri direktörü olarak görev yapıyor. Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi olan Özdemir, aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) üyesidir.

 

Can CANYORAN
İletişim Media / Müşteri İlişkileri Sorumlusu
İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü 2017 yılında bitiren Can Canyoran, halkla ilişkiler, iletişim teknikleri ve fotoğrafçılık konusunda birçok seminere katıldı. Hürriyet Gazetesi Seyahat ekinde stajyer editörlük yapan Canyoran, Caretta Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansı'nda müşteri ilişkileri sorumlusu olarak çalıştı. Quartet Reklam Ajansı'nda creative ekipte faaliyette bulunan Canyoran, basın fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaştı. California U. C. Irvine University’de İngilizce eğitimi alan Canyoran, çok iyi derecede İngilizce biliyor.  Can Canyoran, müşteri ilişkileri sorumlusu olarak İletişim Media’daki görevine devam ediyor.

 

Can DENİZER
İletişim Media / Görsel İletişim Danışmanı
İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünü çift anadal programıyla bitiren Can Denizer, aynı üniversitede  PR dalında yüksek lisansını tamamlayarak alanında uzmanlaştı. University of Liverpool programıyla akademik İngilizce hayatını en üst seviyeye taşıyan Denizer, anadil seviyesinde İngilizce biliyor. Ekol Drama Sanat Evi’nde metin yazarı, grafiker ve görsel iletişim danışmanı olarak çalışan Denizer, bu süreçte edindiği tecrübeyle 2014 yılından itibaren İletişim Media çatısı altında metin yazarlığı yapmaya devam ediyor.

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.