İM-News
 
 
Yaptıklarımız ve yapacaklarımızın en güncel haberleri burada.

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

 

Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli şirket ve kurumlara güçlü kadrosuyla iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ büyümesini sürdürüyor.

2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media,  şimdi de Akman Holding’in Ersu, Golden Meyve Suyu, Akplast, Morello, Aksu ve İvriz Su markaları için stratejik danışmanlık, kurumsal itibar yönetimi ve pazarlamaya yönelik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek. Bu markaların iletişim çalışmalarını yöneterek iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.  

Kısa bir süre önce Omran Holding, Toros Holding, Gülhan İnşaat ve İkiel Grup halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı alanında İletişim Media ile el sıkışmıştı. İletişim Media'nın hizmet verdiği diğer markalar arasında Özyurtlar Holding, Bahaş Holding, Kar Group, Samm Developments, Yapıen İnşaat, İnsay Yapı, Cihan İnşaat, 216 Yapı ve Denge Yapı da bulunuyor.

 

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet

Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet veren ‘İletişim Media’ büyümeye devam ediyor. İletişim Media, son olarak Akman Holding bünyesinde faaliyet gösteren gıda ve içecek markalarının iletişim danışmanı oldu.

Devamı

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.

Anasayfa İM-News Akman Holding markaları İletişim Media’ya emanet