İM-News
 
 
Yaptıklarımız ve yapacaklarımızın en güncel haberleri burada.

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü konumunda bulunan ve 200 alt sektöre istihdam sağlayan inşaat ve gayrimenkul alanında yeni bir satış eğitimi modeli geliştiren oluşum, konutta satış kavramını yeniden yapılandırmak üzere çalışıyor. Sistem; sertifika eğitim programı çerçevesinde araştırma ve veri toplama aşamalarının ardından geliştirilen özel satış artırıcı yöntemlerin satış ekibine aktarılması prensibine dayanıyor.

İnşaat sektörüne yönelik planlanan ve Türkiye’de ilk olan bu yeni sistem hakkında bilgi veren Performans Eğitim ve  Koçluk Hizmetleri kurucusu Alp Beyce, konutta satış kavramını yeniden yapılandırmak için süreci iyi yöneten markaların ne yaptığını mercek altına alarak işe başladıklarını söyledi.Beyce “Üst yönetim ve satış ekipleriyle gerçekleştirdiğimiz vaka analizleri toplantılarımız sürüyor. Konut alıcısının değişen eğilimlerini doğru analiz edip, yeni eğilimlerle baş edebilmek için satış yöntemleri geliştirme ve süreç iyileştirmeleri üzerinde yoğunlaşacağız. Konutta satış kavramını yeniden yapılandırmak için süreci iyi yöneten markaların ne yaptığına nasıl yaptığına mercek tutuyoruz. Topladığımız tüm veriler üzerinde çalışı