Hoşgeldiniz

2006 yılında iletişim danışmanlığı, etkinlik yönetimi ve pazarlama iletişimi alanlarında hizmet vermek üzere faaliyetlerine başlayan İletişim Media, bugüne kadar değerli birçok kurum ve kuruluşla çalıştı.

Hizmet verdiğimiz alanlarda tercih edilmemizi ve rakiplerimizden ayrılmamızı sağlayan ana unsur; disiplinli çalışma, müşterilerimizi düşünme, onlarla ilgilenme ve 7/24 çalışma biçimimiz oldu. Firmamız, butik bir ajans olarak, iş dünyasına iletişim ve etkinlik alanında hizmet vermeye devam edecek.

ozyurtlararaakmanaracihaninsaatara216aramakro


akyapiarainsanaratycdarasammaradenge


armoniparkaraarenaarakayseriparkaraYapı Endüstrisiara    kar

İM-News

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

'İletişim Media' ve 'Performans' güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin önde gelen şirket, kurum ve kişilerine iletişim danışmanlığı hizmeti veren ‘İletişim Media’ ile satış ve koçluk eğitimi alanında uzman ‘Performans Eğitim ve Koçluk Hizmetleri’ güçlerini birleştirdi.

Devamı

Kar Group PR alanında İletişim Media ile ilerleme kararı aldı.

Kar Group iletişim çalışmaları için İletişim Media ile anlaştı. 2006 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın marka ve kuruma hizmet vermiş olan İletişim Media yenilikçi vizyonu ile Kar Group’un iletişim çalışmalarını yönetecek ve iletişim stratejisinin oluşturulması, planlanması gibi alanlarda yol haritasını belirleyecek.

Devamı

Emlak Proje Pazarlama, İletişim Media ile çalışmaya başladı!

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) iştirakleri arasında yer alan Emlak Proje Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP), İletişim Medya ile çalışmaya başladı.

Devamı

Tago Mimarlık, İletişim Media'yı seçti

İletişim Media'nın müşterileri arasına Tago Mimarlık da katıldı. 

Devamı

Sosyal Medya'da Biz

LinkedinFlickrFacebookTwitterVimeo

e-Bülten Üyelik

e-Posta adresiniz gizli kalacaktır ve 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı İletişim Formu

Bizlere buradan da ulaşabilirsiniz.


İletişim Media Hakkında

İletişim Media ve Halkla İlişkiler 2006 yılında faaliyete başladı. Halkla ilişkiler ve tanıtım alanında faaliyet gösteriyor. Firmalara danışmanlık ve etkinlik uygulamaları hizmeti vermektedir.